https://docs.google.com/spreadsheets/d/1KZBl9cBf-k7CRBUMjnSKB0O4YsH8V5hN/edit#gid=878135066
Міністерство освіти і науки України опублікували ігри, які допоможуть підтримати дитину та налаштувати її на гарний лад. Добірку тілесних ранкових ігор за матеріалами психологині Світлани Ройз підготувала команда UNICEF Ukraine.
— Важливо пам'ятати, що зараз діти та дорослі навряд зможуть грати в ігри чи робити практики зі закритими очима, адже у стресовому стані люди намагаються контролювати всі процеси, які відбуваються навколо, — зазначають у МОН. — Якщо дитина в стані сильного стресу, то краще торкатися тільки тих частин тіла, що закриті одягом. Торкайтеся не поверхнево чи лоскочучи, а наче проминаючи тіло дитини. Якщо дитина просить повторювати якусь гру багато разів — погоджуйтеся, адже саме ця гра для неї найбільш терапевтична.
https://www.youtube.com/watch?v=48X9qS4eqLw
Ця гра буде цікава не тільки дітям різного віку, але і дорослим. Вона зроблена у формі квадрату, який складається з 16 рівнобедрених трикутників. Між трикутниками, що утворюють квадрат, є простір шириною 0,5 – 1 см. Стандартні розміри трикутників 4,5*4,5*6. В якості основи іграшки вибирають добре гнучкий матеріал, найчастіше це тканина. Стандартний розмір основи квадрата від 14 до 15. Площини кожного трикутника пофарбовані в контрастні кольори. Приміром, з одного боку, всі трикутники утворюють квадрат червоного кольору, а якщо ми розгорнемо квадрат, то побачимо, що вони зелені.
Мовлення дитини є головним інструментом, за допомогою якого вона встановлює контакт із довкіллям і завдяки якому відбувається соціалізація дитини.
У дітей дошкільного віку існують паралельно дві сфери мовленнєвого спілкування:
© 2015 КЗ "ДНЗ №77 ВМР" All Rights Reserved. Designed by Igor Taranenko