Матеріально - технічне забезпечення закладу

 

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ № 77 ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" розташований у м. Вінниці, за адресою: 21001 м. Вінниця, вул. Михайла Малишенка, 19. Заклад функціонує з 10 лютого 1982 року. Є комунальною власністю Вінницької міської ради. Заклад здійснює свою діяльність відповідно до Статуту, затвердженого відповідно до рішення Вінницької міської ради від 25.11.2022 № 1303 «Про зміну найменування, місцезнаходження, внесення змін та затвердження в новій редакції статуту КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ № 77 ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"».

Проектна потужність –320 місць. На сьогодні функціонує 14 груп, з них 3 групи для дітей віком від 1,5 до 3 років, 11 — для дітей віком від 3 до 6 (7) років. Загальна чисельність дітей на 01.01.2022 р.

460 дітей.

Заклад дошкільної освіти має всі необхідні умови, які відповідають сучасним санітарно-гігієнічним, педагогічним та естетичним вимогам. Будівля установи має загальну площу 3030,0 м².

Заклад має централізоване опалення, холодне та гаряче водопостачання, каналізацію. У будівлі ЗДО розміщуються 14 груп, у яких є ігрові та спальні кімнати, кухонні блоки, роздягальні та туалетні кімнати, наявний музично-фізкультурна зала, кабінет завідувача, методичний кабінет, медпункт, харчоблок, пральня та комори.

Заклад розташований на земельній ділянці 0,8 Га, яка включає майданчики для організації прогулянок з дітьми, з альтанками та малими формами, обладнаний спортивний майданчик, городи. Земля, надана в користування закладу, використовується за призначенням, огороджена, утримується в належному санітарно-гігієнічному стані.

 Матеріально-технічне забезпечення КЗ "ЗДО № 77 ВМР"