Матеріально - технічне забезпечення закладу

Комунальний заклад «Дошкільний начальний заклад №77 Вінницької міської ради» розташований м. Вінниці,за адресою: 21001 м. Вінниця, вул. Короленка, 19. Заклад функціонує з 10 лютого 1982 року. Є комунальною власністю Вінницької міської ради.Заклад здійснює свою діяльність відповідно до Статуту, затвердженого відповідно до рішення Вінницької міської ради від 23.12.2016 № 531 «Про внесення змін та затвердження в новій редакції статутів комунальних загальноосвітніх навчальних закладів міста».

Проектна потужність –320 місць. На сьогодні функціонує 14 груп, з них 3 групи для дітей віком від 1,5 до 3 років, 11 — для дітей віком від 3 до 6 (7) років. Загальна чисельність дітей на 01.09.2019 р.

482 чол., з них –103 дітей раннього віку, 379 — дітей дошкільного віку.

Дошкільний начальний заклад має всі необхідні умови, які відповідають сучасним санітарно-гігієнічним, педагогічним та естетичним вимогам. Будівля установи має загальну площу 3030,0 м².

Заклад має централізоване опалення, холодне та гаряче водопостачання, каналізацію. У будівлі ЗДО розміщуються 14 груп, у яких є ігрові та спальні кімнати, кухонні блоки, роздягальні та туалетні кімнати, наявний музично-фізкультурна зала, кабінет завідувача, методичний кабінет, медпункт, харчоблок, пральня та комори.

Заклад розташований на земельній ділянці 0,8 Га, яка включає майданчики для організації прогулянок з дітьми, з альтанками та малими формами, обладнаний спортивний майданчик, городи. Земля, надана в користування закладу, використовується за призначенням, огороджена, утримується в належному санітарно-гігієнічному стані.

joomlamodniyportal.ru