Наша історія

Дошкільний навчальний заклад № 77 комунальної форми власності відкритий 10 лютого 1982 року.На початку 80-х років минулого століття у м.Вінниці виникає потреба в будівництві дошкільних закладів. За реалізацію цієї ідеї беруться потужні, на той час, підприємства Вінницький м’ясокомбінат, Вінницький насіннєвий завод, Вінницький проектний інститут, Вінницька шкір - галантерейна фабрика, за рахунок їх коштів здійснювалося не лише будівництво закладу, а надходила вагома шефська допомога тоді, коли заклад вже працював.

З моменту відкриття по 07.09.2010 дошкільний заклад очолювала завідуюча Головешко Людмила Іванівна.

Народилась Людмила Іванівна у сім'ї військово службовця. З дитячих років увібрала найкращі людські риси, які прищеплював батько - учасник Великої Вітчизняної війни та мати - чуйна, справедлива жінка.

Людмила Іванівна з післявоєнного покоління і тому все життя сповідує найвищі людські цінності: порядність, чесність, має високе почуття обов'язку.

Після закінчення Вінницького педагогічного інституту працювала на посаді методиста, а згодом на посаді завідуючої.

У Дошкільний навчальний заклад № 77 прийшла у новобудову - прийняла мовчазні цегельні стіни, необлаштовану територію.

Невдовзі все це стало справжнім дитячим осередком та наповнилось дитячим сміхом, щебетом, музикою, пахощами смачних страв; кожен камінець, кожне приміщення зігріте її люблячим серцем, кожне дерево, кожна квітка на території знає її ласкавий погляд.

Це мудра, щедра душею людина, вона змогла створити могутній колектив однодумців, які дбають про дітей.

Третина колективу - люди, які працюють в ДНЗ № 77 більше 15 років, у 8-ми працівників трудовий стаж розпочався у закладі і вони працюють і досі: вихователі, пралі, помічники вихователів.

Зворушливо, радісно та з вдячністю зустрічав колектив Людмилу Іванівну у ювілейні дні тридцятиріччя від дня відкриття дошкільного закладу.

Професійний колектив під керівництвом Шестопаль Олени Миколаївни, продовжує удосконалювати свою майстерність, набувати досвіду, формувати власні традиції на вимогу часу і посідає чільне місце у рейтингу  серед освітянських осередків міста Вінниці.

 

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://vndnz77.org.ua/home/histor#sigProGalleria41ed6f2b0d
joomlamodniyportal.ru

 


 

 

Новини закладу

Важливі повідомлення

 

 

Увага!

В КЗ "ДНЗ №77 ВМР" терміново потрібна медична сестра,

звертайтесь за тел. (0432) 27-04-12 

Меньш важлива інформація

Раді спілкуванню в соцмережах http://vk.com/dnz77 та https://www.facebook.com/