Ми найкращі!!!!!

Вихованці та педагоги Дошкільного навчального закладу №77 приймають активну участь у міських конкурсах.

2011 рік

 

Активна участь у загальноміському фестивалі дитячої творчості "Чарівна квітка-2011"

Нагороджені грамотою за підготовку закладу до 2011-2012 н.р. та значний внесок у зміцнення навчально-матеріальної бази

 

2012 рік

 

ІІІ місце - Гнатенко Дмитро у змаганні з городків в VІІ Малих Олімпійських іграх

ІІІ місце - Навроцький Артем у турнірі з шашок в VІІ Малих Олімпійських іграх

Перемога в міській виставці-конкурсі новорічних композицій "Зимова феєрія"

Нагороджені грамотою Департаменту освіти за перемогу в конкурсі освітніх проектів у дошкільній освіті міста

Нагороджені грамотою Департаменту освіти за перемогу в загальноміському фестивалі дитячої творчості "Чарівна квітка-2012"

 

2013/2014 рік

Колектив дошкільного закладу у співпраці з батьками здобув 3-є місце у міському огляді – конкурсі  підготовки навчальних закладів міста  до нового 2013/2014 начального року.

У міському конкурсі  «Зимова Феєрія»:

- Серед колективних робіт перемогла композиція  "Дід Мороз та новорічна казка" та "Зимове мереживо";
- Серед індивідуальних робіт перемогла композиція Савіцької Мар’яни  «Різдвяна ялинка».

Творча група педагогів під керівництвом завідувача Шестопаль О.М. виборола 3-є місце у конкурсі «Освітніх проектів у  дошкільній освіті  міста» у номінації «Шляхи підвищення якості дошкільної освіти» з освітнім проектом «Ми маленькі діти на Землі великій. Від соціальної адаптації до мистецтва життя».

2-ге місце у конкурсі  «Кращий навчально- методичний посібник» в рамках акції «Ярмарок фахових сподівань» здобув навчально – методичний посібник «Грамотієва слобода», який створила творча група педагогів на чолі з завідувачем Шестопаль О.М.

Перемогу  у міському  конкурсі дитячої творчості «Чарівна квітка» у номінації «Художнє читання» здобула Сокирук Єлізавета із віршем  «Молитва за Україну» автора  Ірини Федорчук.

У міському турі Всеукраїнського конкурсу «Колискова пісня»:
-  перше місце   у номінації «Сучасна колискова»  виборола родина Батирєвих;
- третє місце у номінації «Народна колискова» здобула вихователь  Демішкан  Вікторія Іванівна

2014/2015 рік

Колектив дошкільного закладу у співпраці з батьками здобув 2-є місце у міському огляді – конкурсі з підготовки навчальних закладів міста до нового 2014/2015 начального року.

Завідувач Шестопаль Олена Миколаївна дипломант IV Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій, який відбувся у вересні 2014 року.

У міському конкурсі «Зимова Феєрія» серед колективних робіт перемогла композиція«Зимове мереживо».

Явтушенко Петро з групи раннього віку № 3 переміг у фото конкурсі компанії «Ковбасков».

Завідувач Шестопаль Олена Миколаївна дипломант IV Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій, який відбувся у вересні 2014 року.

У ДНЗ № 77 відбувся перший етап конкурсу «У колі дружньої родини», переможці, якого представлені до участі у другому етапі міського конкурсу, серед них:
- кращі родинні фотоархіви «Без сім’ї немає щастя на землі» родини Коваль старшої групи № 4 та родини Вітюк-Данюк молодшої групи № 12 ;
- краща у конкурсі «Традиції мого роду» сім'я Вечерук старшої групи № 6;
- кращі проекти сім'ї Діхтяренко старшої групи № 13 та сім’ї Столярик групи раннього віку № 2.

Педагогічний колектив Дошкільного навчального закладу №77 нагороджується за невпинний пошук та таорчі звершення на освітянській ниві, організацію та здійснення інноваційної діяльності та вагомий внесок у справу виховання успішної особистості.

 

 2015/2016 рік

З метою популяризації кращого досвіду сімейного виховання в дошкільному навчальному закладі № 77 у період з 12 січня до 22 лютого 2016року   було проведено перший етап міського конкурсу «У колі дружньої родини». У конкурсі взяли участь 12 сімей з усіх груп дошкільного закладу.

Роботи переможців: фото колаж сім’ї Кривих (група №9); проект - будинок Діхтяренко група № 14, панно у вигляді дерев’яних декоративних тарілок сім’ї Душнюк; фотоальбом сім’ї Шестопальків групи №13, досвід сімейного виховання сім’ї Бобришевих (групи №№ 4 та № 11) були представлені на міський етап конкурсу. Досвід сімейного виховання Бобришевих здобув заслужену перемогу у міському етапі конкурсу.

Переможцем у міському конкурсі «Зимова феєрія» стала колективна робота наших вихованців «Новорічний вартовий».

Вдало виступили вихованці садочка на фестивалі дитячої творчості «Чарівна квітка» з танцем- інсценівкою «Ріпка».

В рамках міського конкурсу «Колискова пісня» в нашому закладі відбулося справжнє свято, в якому брали участь 8 виконавців, а гостею конкурсу стала заслужена артистка України Марія Червоній.

Для участі у міському етапі конкурсу об’єдналися батьки з двох родин Утешева Наталія Михайлівна та Верещагін Анатолій, які майстерно виконали авторську колискову «Колыбельная судьбе».

  2016/2017 рік

Колектив дошкільного закладу виборов

ІІІ місце у огляді конкурсі на кращу підготовку закладу до нового 2016/2017 навчального року.

вокальний ансамбль «посмішка» Переміг у міському фестивалі дитячої творчості «Чарівна квітка» з українською народною піснею «Кирпата»

ПОКОТИЛО НІКОЛІНА

Переможець у змаганнях з городків у VIII Малих олімпійських іграх серед вихованців дошкільних навчальних закладів міста Вінниці «Старти надій»

КОМАНДА КЗ «ДНЗ № 77 ВМР» З ЧЕРЛІДИГУ «сМАЙЛИКИ»-переможці у змаганнях із спортивних танців на VIII Малих олімпійських іграх серед вихованців дошкільних навчальних закладів міста Вінниці «Старти надій»

ІІІ місце у міському конкурсі «У колі дружньої родини» присвоєно роботам родин Вечерук (група № 9) та Шестопалько (група № 13)

Перемогу у міському конкурсі новорічних прикрас «Зимова феєрія» здобула композиція «Новорічні друзі» . Автори : Шестопалько Анастсія (группа №13), Вітюк Матвій (група №12), Душнюк Олена (группа №9)

ПЕРЕМОЖЕЦЬ МІСЬКОГО КОНКУРСУ«КОЛИСКОВА ПІСНЯ» Лановенко Наталія Віталіївна мати вихованця КЗ «ДНЗ № 77 ВМР» Мельника Андрія 

2017/2018 рік

 

Богоцька Вероніка , вихованка групи №5 стала срібною призеркою міського чемпіонату «Старти надій» з баскетболу.

 

Переможці спортивних змагань з чарлідингу команда «Смайлик».

У міському етапі обласного конкурсу «Колискова пісня» Лановенко Наталія Віталіївна виборола І місце у номінації «Колискові народів світу (мовою оригіналу)», а Верещагін Віталій Анатолійович ІІІ місце у номінації «Колискові сучасних авторів»

Дипломанти конкурсу дитячої творчості «Чарівна квітка» :

-Зель Артем із патріотичним віршем Г.Бирчі «Я хочу сказати..»;

-Мельник Меланія та Мельник Софія із піснею Н.Май «Хмарка».

 

Учасники міського конкурсу освітніх проектів творча група зі освітнім проектом «З Україною в серці».

2018/2019 рік  

 

Творча група педагогів під керівництвом завідувача Шестопаль О.М., у складі вихователя- методиста Науменко О.В., керівників музичних: Оранської А.В., Сластьон З.О., Зарощук О.О. – здобула перемогу у міському конкурсі освітніх проектів з освітнім проектом «OperaFest у дитячому садку» .

Дитячий танцювальний колектив закладу - переможець фестивалю дитячої творчості «Чарівна квітка» з хореографічним номером «На арені цирку».

Гурт «Смайлик» - бронзовий призер міського чемпіонату «Старти надій» з   фітбол-гімнастики з жартівливим танцем «Запальні Солохи».

Гріщенко Даниіл бронзовий призер міського чемпіонату «Старти надій» з баскетболу.

Гречка Злата бронзовий призер міського чемпіонату «Старти надій» з баскетболу.

  Кравець Людмила Сергіївна в роботі з дітьми використовує кваліметричну модель діагностики. Свій досвід роботи презентувала в рамках Школи молодого вихователя- методиста 05.12. 2018 року.

  Шабельникова Юлія Миколаївна впроваджує інноваційні методики, технології. З дітьми своєї групи підготувала відкрите заняття для слухачів міської школи молодого вихователя (2-й рік роботи) щодо здійснення інтегрованого підходу в процесі ознайомлення дітей з явищами неживої природи « Світ на виворіт» (15.02.2019)

Лановенко Наталія Віталіївна, мати Мельника Андрія, - переможець міського конкурсу «Колискова пісня» у номінації «Колискова мовами народів світу».

 

                                    ЗДОБУТКИ 2019/2020 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

 

 

^ 21.08.2019 - на базі КЗ «ДНЗ № 77 ВМР» були проведені установчі засідання завідувачів та вихователів- методистів м. Вінниці до міської серпневої конференції педагогів.

^ 03. 09. 2019 - для курсів підвищення кваліфікації вихователів при КВНЗ «ВАНО» показове заняття провела вихователь Шабельникова Ю.М. («Світ на виворіт з Дмитром Комаровим»- формування еколого- природничої компетенції у дітей старшого дошкільного віку з використанням РТУ- ТРВЗ технології методу «Маленькі чоловічки», моделювання ситуацій, ігор з тінями, світловим променем, робота з компасом, перископом).

^ Творча група педагогів під керівництвом завідувача Шестопаль О.М здобула перемогу у міському конкурсі освітніх проектів у номінації «Спільний проект» з ВЧ 3008 Національної гвардії України «Україна єднає» - створення живої карти України 23 серпня 2019 року на Європейській площі м. Вінниці.

^ 12 .11.2019 - на базі КЗ «ДНЗ № 77 ВМР» методичне об’єднання керівників музичних міста «Формування у дітей старшого дошкільного віку компетентностей, необхідних для навчання у Новій українській школі, в процесі ознайомлення з оперним мистецтвом».

^ Олійник Каріна ( група №7), Сафронюк Вікторія (група №12) із роботою «Святкові вогники» здобули перемогу у міському конкурсі дитячих поробок «Зимова феєрія»

^ Вихованці та батьки нашого закладу активні учасники міських онлайн-конкурсів:

-    конкурсу дитячої творчості «Чарівна квітка»;

-спортивного «День зі спорту починаємо» у рамках міського чемпіонату «Старти надій».

 

 

 

 

Новини закладу