Ми найкращі!!!!!

Вихованці та педагоги Дошкільного навчального закладу №77 приймають активну участь у міських конкурсах.

2011 рік

 

Активна участь у загальноміському фестивалі дитячої творчості "Чарівна квітка-2011"

Нагороджені грамотою за підготовку закладу до 2011-2012 н.р. та значний внесок у зміцнення навчально-матеріальної бази

 

2012 рік

 

ІІІ місце - Гнатенко Дмитро у змаганні з городків в VІІ Малих Олімпійських іграх

ІІІ місце - Навроцький Артем у турнірі з шашок в VІІ Малих Олімпійських іграх

Перемога в міській виставці-конкурсі новорічних композицій "Зимова феєрія"

Нагороджені грамотою Департаменту освіти за перемогу в конкурсі освітніх проектів у дошкільній освіті міста

Нагороджені грамотою Департаменту освіти за перемогу в загальноміському фестивалі дитячої творчості "Чарівна квітка-2012"

 

2013/2014 рік

Колектив дошкільного закладу у співпраці з батьками здобув 3-є місце у міському огляді – конкурсі  підготовки навчальних закладів міста  до нового 2013/2014 начального року.

У міському конкурсі  «Зимова Феєрія»:

- Серед колективних робіт перемогла композиція  "Дід Мороз та новорічна казка" та "Зимове мереживо";
- Серед індивідуальних робіт перемогла композиція Савіцької Мар’яни  «Різдвяна ялинка».

Творча група педагогів під керівництвом завідувача Шестопаль О.М. виборола 3-є місце у конкурсі «Освітніх проектів у  дошкільній освіті  міста» у номінації «Шляхи підвищення якості дошкільної освіти» з освітнім проектом «Ми маленькі діти на Землі великій. Від соціальної адаптації до мистецтва життя».

2-ге місце у конкурсі  «Кращий навчально- методичний посібник» в рамках акції «Ярмарок фахових сподівань» здобув навчально – методичний посібник «Грамотієва слобода», який створила творча група педагогів на чолі з завідувачем Шестопаль О.М.

Перемогу  у міському  конкурсі дитячої творчості «Чарівна квітка» у номінації «Художнє читання» здобула Сокирук Єлізавета із віршем  «Молитва за Україну» автора  Ірини Федорчук.

У міському турі Всеукраїнського конкурсу «Колискова пісня»:
-  перше місце   у номінації «Сучасна колискова»  виборола родина Батирєвих;
- третє місце у номінації «Народна колискова» здобула вихователь  Демішкан  Вікторія Іванівна

2014/2015 рік

Колектив дошкільного закладу у співпраці з батьками здобув 2-є місце у міському огляді – конкурсі з підготовки навчальних закладів міста до нового 2014/2015 начального року.

Завідувач Шестопаль Олена Миколаївна дипломант IV Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій, який відбувся у вересні 2014 року.

У міському конкурсі «Зимова Феєрія» серед колективних робіт перемогла композиція«Зимове мереживо».

Явтушенко Петро з групи раннього віку № 3 переміг у фото конкурсі компанії «Ковбасков».

Завідувач Шестопаль Олена Миколаївна дипломант IV Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій, який відбувся у вересні 2014 року.

У ДНЗ № 77 відбувся перший етап конкурсу «У колі дружньої родини», переможці, якого представлені до участі у другому етапі міського конкурсу, серед них:
- кращі родинні фотоархіви «Без сім’ї немає щастя на землі» родини Коваль старшої групи № 4 та родини Вітюк-Данюк молодшої групи № 12 ;
- краща у конкурсі «Традиції мого роду» сім'я Вечерук старшої групи № 6;
- кращі проекти сім'ї Діхтяренко старшої групи № 13 та сім’ї Столярик групи раннього віку № 2.

Педагогічний колектив Дошкільного навчального закладу №77 нагороджується за невпинний пошук та таорчі звершення на освітянській ниві, організацію та здійснення інноваційної діяльності та вагомий внесок у справу виховання успішної особистості.

 

 2015/2016 рік

З метою популяризації кращого досвіду сімейного виховання в дошкільному навчальному закладі № 77 у період з 12 січня до 22 лютого 2016року   було проведено перший етап міського конкурсу «У колі дружньої родини». У конкурсі взяли участь 12 сімей з усіх груп дошкільного закладу.

Роботи переможців: фото колаж сім’ї Кривих (група №9); проект - будинок Діхтяренко група № 14, панно у вигляді дерев’яних декоративних тарілок сім’ї Душнюк; фотоальбом сім’ї Шестопальків групи №13, досвід сімейного виховання сім’ї Бобришевих (групи №№ 4 та № 11) були представлені на міський етап конкурсу. Досвід сімейного виховання Бобришевих здобув заслужену перемогу у міському етапі конкурсу.

Переможцем у міському конкурсі «Зимова феєрія» стала колективна робота наших вихованців «Новорічний вартовий».

Вдало виступили вихованці садочка на фестивалі дитячої творчості «Чарівна квітка» з танцем- інсценівкою «Ріпка».

В рамках міського конкурсу «Колискова пісня» в нашому закладі відбулося справжнє свято, в якому брали участь 8 виконавців, а гостею конкурсу стала заслужена артистка України Марія Червоній.

Для участі у міському етапі конкурсу об’єдналися батьки з двох родин Утешева Наталія Михайлівна та Верещагін Анатолій, які майстерно виконали авторську колискову «Колыбельная судьбе».

  2016/2017 рік

Колектив дошкільного закладу виборов

ІІІ місце у огляді конкурсі на кращу підготовку закладу до нового 2016/2017 навчального року.

вокальний ансамбль «посмішка» Переміг у міському фестивалі дитячої творчості «Чарівна квітка» з українською народною піснею «Кирпата»

ПОКОТИЛО НІКОЛІНА

Переможець у змаганнях з городків у VIII Малих олімпійських іграх серед вихованців дошкільних навчальних закладів міста Вінниці «Старти надій»

КОМАНДА КЗ «ДНЗ № 77 ВМР» З ЧЕРЛІДИГУ «сМАЙЛИКИ»-переможці у змаганнях із спортивних танців на VIII Малих олімпійських іграх серед вихованців дошкільних навчальних закладів міста Вінниці «Старти надій»

ІІІ місце у міському конкурсі «У колі дружньої родини» присвоєно роботам родин Вечерук (група № 9) та Шестопалько (група № 13)

Перемогу у міському конкурсі новорічних прикрас «Зимова феєрія» здобула композиція «Новорічні друзі» . Автори : Шестопалько Анастсія (группа №13), Вітюк Матвій (група №12), Душнюк Олена (группа №9)

ПЕРЕМОЖЕЦЬ МІСЬКОГО КОНКУРСУ«КОЛИСКОВА ПІСНЯ» Лановенко Наталія Віталіївна мати вихованця КЗ «ДНЗ № 77 ВМР» Мельника Андрія

 

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://vndnz77.org.ua/home/2014-02-04-07-23-44#sigProGalleria1de9aaefa7
joomlamodniyportal.ru

Новини закладу

Важливі повідомлення

 

 

ІНФОРМАЦІЯ

ДЛЯ БАТЬКІВ, ЯКІ ПОДАЛИ ЗАЯВИ НА ТИМЧАСОВЕ ПЕРЕБУВАННЯ ДІТЕЙ У ЧЕРГОВОМУ САДОЧКУ В ЛИПНІ 2018 року

З 02.07.2018 по 27.07.2018р.

ВАШІ ДІТИ БУДУТЬ ПЕРЕБУВАТИ У

КЗ «ДНЗ №51 ВМР»

ЯКИЙ РОЗТАШОВАНИЙ ЗА АДРЕСОЮ:

вулиця Академіка Янгеля, 32

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      

 

Меньш важлива інформація

Раді спілкуванню в соцмережах http://vk.com/dnz77 та https://www.facebook.com/