Ми найкращі!!!!!

 

 

                                    ЗДОБУТКИ 2019/2020 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

 

 

^ 21.08.2019 - на базі КЗ «ДНЗ № 77 ВМР» були проведені установчі засідання завідувачів та вихователів- методистів м. Вінниці до міської серпневої конференції педагогів.

^ 03. 09. 2019 - для курсів підвищення кваліфікації вихователів при КВНЗ «ВАНО» показове заняття провела вихователь Шабельникова Ю.М. («Світ на виворіт з Дмитром Комаровим»- формування еколого- природничої компетенції у дітей старшого дошкільного віку з використанням РТУ- ТРВЗ технології методу «Маленькі чоловічки», моделювання ситуацій, ігор з тінями, світловим променем, робота з компасом, перископом).

^ Творча група педагогів під керівництвом завідувача Шестопаль О.М здобула перемогу у міському конкурсі освітніх проектів у номінації «Спільний проект» з ВЧ 3008 Національної гвардії України «Україна єднає» - створення живої карти України 23 серпня 2019 року на Європейській площі м. Вінниці.

^ 12 .11.2019 - на базі КЗ «ДНЗ № 77 ВМР» методичне об’єднання керівників музичних міста «Формування у дітей старшого дошкільного віку компетентностей, необхідних для навчання у Новій українській школі, в процесі ознайомлення з оперним мистецтвом».

^ Олійник Каріна ( група №7), Сафронюк Вікторія (група №12) із роботою «Святкові вогники» здобули перемогу у міському конкурсі дитячих поробок «Зимова феєрія»

^ Вихованці та батьки нашого закладу активні учасники міських онлайн-конкурсів:

-    конкурсу дитячої творчості «Чарівна квітка»;

-спортивного «День зі спорту починаємо» у рамках міського чемпіонату «Старти надій».

 

 

 

 

Новини закладу