Sovety roditel

 

Для батьків

Корисні поради для батьків

Шановні батьки!


Ми працюємо щоденно (крім святкових та вихідних днів) з 7.00 до 19.00.

Просимо Вас приводити дитину до садочка охайною, зручно одягненою і особисто передавати її вихователю.

Пам’ятайте, що вихователям категорично заборонено віддавати дітей неповнолітнім, особам у нетверезому стані, а також стороннім особам без попереднього попередження та відповідних документів.

Необхідно, щоб Ви приводили свою дитину до 8.30. Тоді дитина краще залучається до режимних моментів у садочку: разом з іншими дітками робить ранкову гімнастику, спілкується з друзями до занять, грає в улюблені ігри. Якщо ви привели дитину під час ранкової гімнастики чи заняття, будь ласка, не відволікайте вихователя від дітей, переодягніть свою дитину та разом з нею зачекайте в роздягальні до найближчої перерви.

Просимо спірні чи конфліктні ситуації не вирішувати у присутності дітей. Якщо діалог з персоналом відсутній, зверніться, будь ласка, до керівника дитсадка або до вихователя-методиста.

Просимо Вас прослідкувати, щоб у кишенях чи особистих речах Вашої дитини не було гострих, ріжучих та інших небезпечних для здоров’я дітей предметів.

Нагадуємо, що дитячий садок – не медична установа, тому не можна давати дитині з собою жодних медичних препаратів. Все, що стосується стану здоров’я Вашої дитини, Ви можете обговорити з старшою медичною сестрою нашого закладу.

Просимо не приводити хвору дитину до дитячого садочка. Про хворобу дитини відразу повідомляйте телефоном Вашому вихователю.

Після хвороби дитини необхідно надати медичну довідку з дозволом лікаря на відвідування дитячого садка!

Нагадуємо, що батьківську плату за харчування дитини в дошкільному закладі необхідно вносити до 20 числа поточного місяця.

Завжди раді отримати від Вас зворотній зв'язок щодо якості освіти у нашому закладі!

Організація харчування дітей

Харчування в нашому дошкільному навчальному закладі здійснюється на підставі Закону України «Про дошкільну освіту» ст. 35, чинного Статуту закладу та наступної нормативної бази:

 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» (Постанова Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 року № 305);

- «Інструкція щодо організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах» (затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України від 17.04.2006 року № 298/227 із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерств №202/165 від 26.02.2013 року);

- «Порядок встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних, комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах» (затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 року №667) зі змінами  внесеними згідно з наказом Міністерств №402 від 08.04.2016 року);.

Режим харчування дітей у садочку – триразовий: сніданок, обід, вечеря.

Раціональний режим харчування, збалансованість раціону є основними умовами для підвищення опору дитячого організму до захворювань, для нормального росту і розвитку дітей, які виховуються в дошкільному закладі.

Харчування дітей здійснюється відповідно до орієнтовного чотиритижневого сезонного меню. Орієнтовне чотиритижневе меню затверджується керівником та погоджується санітарно-епідеміологічною службою.

Завідувачем та старшою медичною сестрою постійно контролюється безпечність та якість харчових продуктів і продовольчої сировини, що надходять до дошкільного закладу. Здійснюється постійний контроль за якістю готових страв, технологією приготування їжі, умовами її зберігання і дотримання термінів реалізації, виконання норм харчування (систематично проводиться розрахунок хімічного складу та калорійності харчового раціону дитини). Старшою медичною сестрою складається щоденне меню.

Для отримання батьками інформації про харчування дітей в закладі меню розміщується щодня в інформаційних куточках груп та харчоблоку.