Адміністрація

 

Завідувач

IMG 6977

 

Шестопаль Олена Миколаївна призначена на посаду завідувача дошкільного навчального закладу № 77 з 15 вересня 2010 року.

Вона сповідує життєве кредо: «Майстерність керівника не випадкове везіння, не щаслива знахідка. Це систематичний кропіткий пошук, безмежна любов до дітей,  повага до людей та щоденна праця над собою.»

Завдяки наполегливості, вимогливості до себе та працівників закладу Олена Миколаївна створила згуртований працьовитий колектив, який тримає високі позиції у рейтингу серед дошкільних закладів міста. Свої зусилля вона спрямовує на  забезпечення гідних умов для розвитку, навчання та виховання дітей, реалізацію їх природних нахилів, розвитку творчих здібностей та на облаштування комфортного, естетичного освітнього простору.

Високо професійний колектив, здорові, навчені, виховані, доглянуті, щасливі діти, задоволені батьки – ось найвища оцінка її роботи. 

 

        

        Вихователь-методист

IMG 6979

 

Науменко Олена Василівна працює вихователем – методистом в Дошкільному навчальному закладі № 77 з 1993 року.

Основним завданням на цій посаді вважає удосконалення педагогічної майстерності, стимулювання ініціативи, творчості, опанування новими педагогічними технологіями тих, хто працює з дітьми.

 

Олена Василівна піклується, щоб перебування малят в дитячому садочку було радісним, змістовним та цілеспрямованим. Радо допомагає батькам осягнути тонкощі  виховання.

Вона глибоко переконана, що найвище мистецтво педагога  – розбудити радість у творчості і знаннях.

 

 

 

кпЗаступник завідувача з господарства

 

Сорочан Катерина Петрівна народилася 07 січня 1954 року. В дитячому садочку №77 працює ще до його офіційного відкриття - з 1981 року. Катерина Петрівна в стінах нашого садошка пройшла шлях від кастелянки до заступника завідувача з адміністративно-господарської частини. Це чуйна відповідальна людина, досягла високого професіоналізму у роботі, зарекомендувала себе як досвідчений та відповідальний працівник.


 

 

 

 

Старша медична сестра

 


08.11.2021Чехівська Валентина Михайлівна народилася 05 квітня 1988 року. Вона змалку мріяла про професію лікаря. Одразу після закінчення школи вступила у Бердичівський медичний коледж за спеціальністю "Сестра медична". З березня 2021 року почала працювати у дитячому садочку. Це чуйна відповідальна людина, яка зарекомендувала себе з найкращої сторони.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Повідомлення адміністрації