Відвідування педагогічної майстерні в ЗОШ №8 на тему: «Шлях до саморозвитку молодших школярів в групі продовженого дня»

В рамках співпраці з питань наступності Дошкільного начального закладу №77 та ЗОШ №8 вихователі старшої групи №8 Іщук М.І. та старшої групи №9 Голубенко І.Д. брали участь у педагогічній майстерні на тему: «Шлях до саморозвитку молодших школярів в групі продовженого дня», яка відбулась 18.02.2016 року в приміщенні початкової школи ЗОШ №8, її учасниками стали педагоги груп продовженого дня шкіл всього міста.

Левчук Н.Ф., заступник директора з навчально-виховної роботи школи І ступеня незвичайно красиво, лаконічно та переконливо презентувала багатогранну систему роботи педагогів в групах продовженого дня. Заходи, які проводять вчителі в після урочний час, спрямовані на розвиток творчості, художнього смаку, створення позитивного емоційного настрою дітей та формування високих естетичних почуттів. На виставці були представлені різноманітні роботи учнів 1-4 класів, вони вирізнялися яскравістю, індивідуальністю, естетичною витонченістю – це: ляльки-мотанки, вишиті картини, картини з бісеру, орігамі, плетиво гачком та шпицями тощо.

Вчитель групи продовженого дня Вдовиченко О.М. разом зі своїми учнями показали надзвичайно творчу, емоційно позитивну роботу з виготовлення пейзажів у техніці: «Аплікація з макаронних виробів».

З великим задоволенням гості зі шкіл усього міста долучились до цієї роботи та понесли у свої заклади не лише поробки, а й досвід, творчість і натхнення. Вже незабаром аплікації з макаронних виробів робитимуть діти в інших школах міста та і в нашому садочку.