Sovety roditel

 

Поради лікаря

Дбаємо про здоров'я

В Україні запустили сайт про здорове харчування «ЗнаЇмо»

 

У межах реформи системи шкільного харчування запрацював портал про здорове харчування у школах «ЗнаЇмо».

Про це повідомила на презентації платформи про здорове харчування “ЗнаЇмо” дружина Президента Олена Зеленська, передає кореспондент Укрінформу.

"Ми хочемо представити портал, який називається "ЗнаЇмо”. Це нове слово, яке складається зі слів "Знаємо" та "Їмо". Головна думка нашої реформи і цього порталу — ми маємо знати, що ми їмо, навіщо ми це їмо, чому ми їмо саме зараз і що це нам дасть для нашого здоров’я в майбутньому. Цей портал — результат меморандуму, який ми підписали в травні цього року з ЮНІСЕФ, посольством Швейцарської Конфедерації в Україн і Міністерством освіти та науки", - зазначила перша леді.

За її словами, під час роботи над реформою шкільного харчування була поставлена мета створити інформаційну комунікаційну стратегію, частиною якої став цей портал. Також його мета полягає в тому, щоб допомагати формувати нові звички, зміну ставлення до харчування як у дітей, так і у дорослих.

"Портал "ЗнаЇмо" стане помічником у цьому. Тут є безліч корисної інформації для всіх, яка викладена максимально доступно, все - про збалансоване харчування. Є інформація для освітян, батьків, засновників закладів освіти, бізнесу, який хоче долучитися (до організації харчування в школах - ред.). Вчителі знайдуть інформацію про концепцію харчування, діти знайдуть багато цікавого: про смачні та корисні перекуси, завдання, тести, цікаві квести. Для батьків - окремий розділ про те, як навчити здорового харчування вдома. Хочемо, щоб ті навички і звички, яких діти набувають у школі, продовжувалися вдома. Ми розраховуємо на активність батьків у реформі. Вони мають знати що змінюється і хто за що відповідає", - наголосила Зеленська.

КОЛМИ ЗНАЄМО,

 ЩО ЇМО

Покликання на портал Знаїмо:

https://znaimo.gov.ua/