Сонце – щедре, сонце миле – промовляють діти, -
Ми з піску тобі зробили хатинку і квіти
Ось – віконечко для тебе, щоб ти в нім бувало,
А квітник – щоб, сонце – любе, ти не сумувало!
6 червня у нашому закладі пройшов конкурс «Фантазії на піску». Діти вчилися працювати разом, створюючи свій Світ Чудес.
Ігри з піском - це дуже корисне заняття. Пісок впливає на дітей як магніт. Їх руки самі, неусвідомлено, починають пересипати і просівати пісок, будувати тунелі, гори, викопувати ямки. А якщо до цього додати різні іграшки, тоді у малюків з'являється власний світ, де вони вигадують і фантазують й одночасно вчаться працювати і досягати мети.
Так і діти нашого дошкільного закладу під час конкурсу "Фантазії на піску" проявили свою творчість і креативність, здатність самовиразитись.
http://vndnz77.org.ua/component/content/article/47-uncategorised/ozdorovlennya-2017/405-6-chervnya-fantaziji-na-pisku#sigProGalleriabbe282ec52
© 2015 ДНЗ №77 All Rights Reserved. Designed by Igor Taranenko