Презентація посібника "Грамотієва слобода"

19 лютого 2015 року в дошкільному закладі № 77 відбулася презентація навчально – методичного посібника «Грамотієва слобода» - який здобув 2-ге місце у конкурсі «Кращий навчально-методичний пообник» в рамках акції «Ярмарок фахових сподівань».

Посібник створений творчою групою педагогів на чолі з завідувачем Шестопаль О.М.

Для  презентації посібника були використані авторські віршовані дидактичні ігри вихователя старшої групи Матеюк К.В. Ці ігри об’єднані спільним сюжетом і називаються «В гостях у Сірка».

Катерина Василівна із своїми вихованцями показала можливості посібника для навчання грамоти. В ході заняття використано ігрові проблемні ситуації, розв’язання мовних логічних задач, дидактичних вправ, що  сприяло включенню дітей  в активну пізнавальну діяльність.

Зацікавленість казковими персонажами, та діями, які відбуваються в будиночку перетворило складний процес навчання на невимушену, цікаву гру, діти весело реагували на Песика Сірка, який разом з ними долав не просту науку грамоти. Розміщення картинок у віконця, рухання віконницями - забезпечили потребу дітей у рухах, залучаючи кінетичні аналізатори, що підвищило ефективність освітньої роботи.

На одній із сторін будиночка передбачена можливість працювати з допомогою магнітів, знімається верхній шар, під яким розміщено кросворди - це захоплююче для дітей будь-якого віку. Демонстрація форм роботи з кросвордами була використана для навчання дітей букв англійського алфавіту.

Використання навчально – методичного посібника «Грамотієва слобода» забезпечило системність та високу результативність роботи з навчання грамоти.

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://vndnz77.org.ua/component/content/article/33-pedagogichna-majsternya/proekty/144-prezentacia#sigProGalleria12828774f6
joomlamodniyportal.ru