Від екології природи до екології душі

Освітній проект педагогічного колективу ДНЗ № 77 "Від екології природи до екології душі" став переможцем серед проектів дошкільних навчальних закладів міста.


Проект було реалізовано в напрямках створення розвивального середовища, реалізації завдань екологічної компетентності дітей, науково- методичного забезпечення, залучення батьківської громади та господарів будинків, фірм та організації, які знаходяться по сусідству з дошкільним закладом.
В процесі роботи облаштовано 0,5 га нових газонів та клумб, висаджено 1200 квіткових культур, 240 кущів жовтої акації для розмежування майданчиків, ліквідовано стихійне сміттєзвалище на прилеглій території.
Дитячі майданчики облаштовані малими архітектурними спорудами, фігурами казкових героїв для ігор та розваг дітей. Також здійснено капітальний ремонт альтанок з заміною шиферного та бетонного покриття.
Зміцнено матеріальну базу методичними посібниками, предметами для ігор та експериментів в природі.
Створювались міні проекти: "Юні захисники природи", "Годівнички для пернатих", впроваджувались інноваційні педагогічні технології, методики, програми. В результаті значно підвищилась екологічна компетентність дітей.
 
Увесь теоретичний та практичний матеріал зібрано у додатки та сформовано 11 книг.
 
Проте, ніякими словами не можна виразити того піднесення, з яким проводились усі заходи, того задоволення від спілкування та розуміння значущості зробленого, від усвідомлення, що найменший вклад є частинкою великої загальної справи - збереження довкілля.

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://vndnz77.org.ua/component/content/article/33-pedagogichna-majsternya/proekty/139-ekologiya#sigProGalleria37e09411fd
joomlamodniyportal.ru