Вихователь року 2015


IMG 6397

Протягом жовтня 2015 року в дошкільному навчальному закладі було організовано та проведено конкурс професійної майстерності серед педагогів, який відбувався за розробленим оргкомітетом сценарієм, у присутності всіх працівників.

 

 

 

В конкурсі брали участь 5 педагогів Вечерук М.В., Іщук М.І., Голубенко І.Д., Масловата Л.Ю., Микуцька Л.М. Конкурсантки показували відкриті заняття ,  представляли власні наробки, ділилися своїм досвідом під час майстер класу під назвою «Я роблю це так»  демонструючи знання дошкільної психології,педагогіки і методик дошкільної освіти.

В ході конкурсу вихователі виявили творчий підхід, педагогічний професіоналізм, вміння організовувати дітей та зацікавлювати їх змістовною освітньою діяльністю. Зрілу педагогічну майстерність показали вихователі Вечерук М.В. та Микуцька Л.М., глибокі знання інноваційних педагогічних технологій під час майстер-класу «Я роблю це так» продемонтсрували педагоги Іщук М.І., Голубенко І.Д., Масловата Л.Ю.  

Всі конкурсантки не абиякі майстрині. Вечерук М.В., Голубенко І.Д., Масловата Л.Ю., Микуцька Л.М. захоплюються вишивкою, вишивкою бісером, їх роботи вражають вишуканістю та художнім смаком. Щирий та душевний спів Іщук М.І. викликав шквал оплесків та визнання слухачів.

Приємно зауважити, що педагоги, які брали участь у конкурсі, віддають своїм вихованцям не лише знання, а й глибоку чуттєвість, доброту, любов та піклування. Бажаємо конкурсанткам подальших професійних успіхів та творчих злетів.

 

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://vndnz77.org.ua/component/content/article/31-pedagogichna-majsternya/metodyka/fax/224-vikhovatel-roku-2015#sigProGalleriab980e5fd4b
joomlamodniyportal.ru