ВИХОВАТЕЛЬ РОКУ

 

2014-11-13 14.00.46

 

Протягом жовтня 2014 року в дошкільному навчальному закладі було організовано та проведено конкурс професійної майстерності серед педагогів, який відбувався за розробленим оргкомітетом сценарієм, у присутності всіх працівників.

 

В конкурсі брали участь педагоги Йосипчук О.П. , Марчук Н.Г. , Мочелюк І.В. , Мельник С.В. Конкурсантки показували відкриті заняття з дітьми, проводили презентацію міні методкабінету з представленням власних наробок, ділилися своїм досвідом під час майстер класу під назвою «Я роблю це так» та виконували тестові завдання з дошкільної теорії і методики.
В ході конкурсу вихователі виявили творчий підхід, педагогічну майстерність, вміння організовувати дітей та зацікавлювати їх змістовною освітньою діяльністю. Найвищі результати з фахової майстерності показали вихователі Йосипчук О.П. та Мельник С.В., найкращі знання при виконанні тестів виявили Йосипчук О.П. та Марчук Н.Г., найзмістовнішу презентацію міні метод кабінету провела Йосипчук О.П., як і майстер-клас «Я роблю це так».
У ході боротьби конкурсантки вибороли номінації:
Йосипчук О.П. – «Вихователь -новатор»;
Мельник С.В. – «Вихователь - творчість»;
Марчук Н.Г. – «Вихователь - творець»;
Мочелюк І.В. – «Вихователь -надія».