Формування мистецької активності сучасного дошкільника засобами музично-виконавської діяльності у співпраці з родиною

22 лютого 2017 року відбулась педагогічна рада на тему : «Формування мистецької активності сучасного дошкільника засобами музично-виконавської діяльності у співпраці з родиною».

Вихователь – методист звернула увагу присутніх на використання сучасних освітніх технологій для музичного розвитку дошкільників та проаналізувала стан реалізації завдань музичного розвитку дошкільників в закладі. В роботі педагогічної ради брали участь і батьки, які в ході полілогу розповідали про місце музики в моделі культурно освіченої родини. Музкерівники Зарощук О.О. та Бочковська А.В. розповіли та показали практичне використання інноваційних технологій К.Орфа та Л.В. Виноградова для розвитку музичних здібностей дітей.

Всі присутні на педагогічній раді стали учасниками оркестру та виконали музичний твір К.Орфа. Навіть ті, хто не має музичної освіти, були активними учасниками дійства.

Муз керівник Бочковська А.В. поділилась досвідом впровадження варіативної програми «Веселкова музикотерапія: оздоровчо- освітня робота з дітьми старшого дошкільного віку» ( Семизорова В.В. , Романюк О.В., Дульська Г.П.).

Педагоги всіх груп представили саморобні шумові музичні інструменти,які вони використовують у самостійній художній діяльності з дітьми. Під час театралізованої діяльності тощо.

Робота педагогічної ради була творчою та плідною.

 

joomlamodniyportal.ru