«Прощавай, садок дитячий. Випускні ранки – 2019»

 

IMG 8128З 28.05 по 30.05.2019 року у нашому закладі дошкільної освіти відбулося незабутнє свято – перший випускний «Прощавай, садок дитячий».

Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у вишуканих сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей усмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті.

Діти вкотре переконали батьків і працівників дитячого садочку, що наші випускники, надзвичайно працьовиті, творчі, духовні – дивували усіх присутніх своїми талантами та душевними піснями.

Велика подяка батькам наших випускників, які були щедрі на привітання усіх працівників садочку, тим людям, які віддали душу й серце у вихованні дітей.

Шквал аплодисментів отримали виступи батьків груп №6,8,9,11, які додали святам ще більшої яскравості.

Випускний бал пройшов цікаво та весело.

Кульмінаційним моментом свята було вручення дипломів, пам’ятних фотоальбомів та щира, душевна настанова завідуючої Шестопаль О.М., яка побажала дітям – випускникам та батькам міцного здоров`я, щасливої долі. Здійснення всіх мрій та бажань, мирного та світлого майбутнього.

«Діти мої, малі лебедята, крила вже в вас підросли,

Сили набрались, навчились літати,

Та ще не справжні лебеді ви.

Нині ж від нас, із нашого саду, ви летите назавжди,

Що побажати вам, діточки любі, добрі і милі мої?

Щастя, здоров`я, як кожная мати рідній дитині бажа

Хай буде сила, щиреє серце, ніжна та добра душа.

Радість і щастя, вдачу та успіх всі ви в дорогу візьміть.

Діти мої, малі лебедята, сміливо і гордо летіть!»

 

 

 

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://vndnz77.org.ua/component/content/article/16-newss/471-proshchavaj-sadok-dityachij-vipuskni-ranki-2019#sigProGalleria21074ec76a
joomlamodniyportal.ru