Презентація освітнього проекту на міському конкурсі

17 ЛИСТОПАДА 2017 РОКУ   На міському конкурсі освітніх проектів педагогічний колектив закладу презентував освітній проект «У дитинстві кожен геніальний», який розроблено та реалізовано колективом авторів КЗ «ДНЗ № 77 ВМР» упродовж 2016-2017 навчального року.

Метою данного проекту є розвиток творчих здібностей дитини через ефективне використання системи форм, методів, прийомів навчання хореографії, співу, театральному мистецтву.

Основне наше завдання – виявити та розвинути у доступній та цікавій для дітей діяльності їх здібності, а також, створити умови для виявлення та розквіту обдарованості.

Згуртована робота над проектом стала запорукою перемог наших вихованців.

Команда дівчаток «Смайлики» здобула 2 перемоги : на VІІІ Малих олімпійських іграх та на чемпіонаті з різних видів спорту в номінації «Спортивні танці». На фестивалі дитячої творчості «Чарівна квітка» ансамбль «Посмішка» переміг з українською народною піснею «Кирпата».

Як підсумок кропіткої роботи по розвитку творчих здібностей дітей всім колективом закладу стала постановка музичноївистави «Країнащастя», за мотивами сучасногомультфільму «Тролі», було залучено більше сорока вихованціводночасно.Вистава розучена двома трупами, тобто у виставі у різні дні грали усі вихованці старших груп. До у часті у виставі залучені батьки: Огородник Тетяна та Орлюк В’ячеслав. Музична вистава «Країна щастя» йшла на сцені дошкільного закладу 4 рази, у тому числі і під час методичного об‛єднання вихователів старших груп м. Вінниці 11.05.2017.

Радісні, усміхнені обличчя дітей, задоволено-схвильовані батьки - це у нашому садочку запалали зірки, зірки творчості, зірки любові, зірки щастя. Це і є «Країна щастя».

«Щастя непотрібно шукати, воно живе в середині кожного з нас».

 

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://vndnz77.org.ua/component/content/article/16-newss/385-prezentatsiya-osvitnogo-proektu-na-miskomu-konkursi#sigProGalleria7baeba6c51
joomlamodniyportal.ru