У колі дружньої родини

IMG 20170221 151132 415На виконання  Програми  розвитку освіти м. Вінниці на 2013-2020 роки , відповідно до плану роботи Департаменту освіти , з метою підвищенню якості дошкільної освіти  шляхом  співпраці дошкільних навчальних закладів з батьківською громадою, спрямованої на підвищення психолого-педагогічної культури родин через популяризацію кращого досвіду  сімейного виховання в КЗ «ДНЗ № 77 ВМР» у період з 25.01 по 17.02.2017р.  було проведено перший етап конкурсу «У колі дружньої родини».


У конкурсі взяли участь 12 сімей з усіх груп дошкільного закладу .
Представлено 2 фотоальбоми: родини Вечерук Діани з групи № 9 та Бесарабець Валерії з групи №6, також фотогазета «На хвилях родинного щастя» (родина Соколовських з групи № 14).
Родинні дерева виконані у вигляді композиції у родини Олійник з групи № 2, родини Черниш з групи № 1, родини Шестопалько з групи № 13. Родинні дерева - фото-колажі представили родини Серачьова група № 8, Кальніченко, група № 3, родина Літвінових – група №10, Соломко група № 11, Дорожко, група № 4, родина Ященко з групи № 8.
Організована в кожній групі виставка «Традиції майстрів і трудових династій» розкрила значимість спадкової передачі професійної майстерності від батьків до дітей як основної форми збереження наступності, спадкоємності національного традиційного ремесла; техніки ремесла та секрети їх створення.
Презентації досвідів сімейного виховання під час батьківських зборів розкрили значимість неперевершеної ролі матері і батька  у вихованні та розвитку високих естетичних та етичних ідеалів, потягу до прекрасного, любові до отчого дому,  природи, свого краю. Вплив атмосфери благородних стосунків між членами родини, створення самобутнього побуту, домашньої обстановки, одухотворення праці,тепло хатнього затишку.
Заходи проведені під час конкурсу сприяли розширенню співробітництва між дошкільним закладом та сім'ями, а також популяризації кращого родинного досвіду.