Україна - наш дім

 022

 

 

Сьогодні 9 липня 2015 року наш дошкільний заклад приймав гостей.
Музичні керівники із садочків різних районів Вінницької області та міста - слухачі курсів підвищення кваліфікації Вінницької академії неперервної освіти мали змогу збагатитися знаннями та досвідом.


Своїми здобутками поділилися наші музичні керівники Зарощук О.О. та Гупал К.Г., які разом з нашими вихованцями та дітьми з інших дошкільних закладів, що  перебувають зараз в старших групах №№ 4, 5, 6, 13, за участі вихователів Демішкан В.І. , Матеюк К.В. , Вечерук М.В. , Діхтяренко О.Б. провели розвагу «Україна – наш дім».
В садочку лунали пісні про Україну, рідну Вінницю, створювали піднесений настрій танці та ігри. Завершилось дійство запальним флешмобом та спільним з гостями виконанням Гімну України.
Завідувач Шестопаль О.М. до уваги присутніх представила відеофільм знятий за результатами роботи над проектом «У нашому серці - Україна» на пісню Тіни Кароль «Моє ім'я - Україна».
Проблема громадянина-патріота давня, як світ. Виховання любові до Батьківщини - завдання надзвичайно складне. Ми впевнені, що патріотичний дух, закладений у дитинстві стане запорукою формування успішного громадянина України.

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://vndnz77.org.ua/component/content/article/16-newss/185-ukrajina-nash-dim#sigProGalleria8ea5a263df
joomlamodniyportal.ru