Kindergarten by HotThemes 2

Відеоматеріали та відеоресурси.

https://osvitanova.com.ua/posts/644-top-15-saitiv-ukrainskoiu-movoiu-dlia-rozvytku-dytyny

ТОП-15 сайтів українською мовою для розвитку дитини

http://maluk.in.ua/

Розвиваючі ігри, творчість

http://www.abetka-logopedka.org 

«Світ дитини» – сайт створений мешканкою Харкова. Логопед за фахом, вона пише вірші, чистомовки, розробляє цікаві завдання для малят. Тут можна знайти ігри, кросворди, розваги, гуморески, жарти, дитячі забавлянки, приказки та прислів'я, українські пісні та вірші, художню і навчальну літературу.

http://chytanka.com.ua

веб-проект "Читанка" - це дитяча публічна онлайн-бібліотека. У  бібліотеці зібрані ті книги, які давно не перевидаються і яких у крамницях не знайдеш.

http://www.levko.info

дитячий сайт, що пропонує багатий вибір дитячих ігор, лічилок, загадок, віршів, казок, аудіо та відео матеріалів, а також тут можна знайти поради до різноманітних саморобок, розмальовки, найпростіші кулінарні рецепти для малечі, матеріали про дитячі свята.

http://abetka.ukrlife.org/

"Весела абетка". Усе найкраще  для дітей, батьків, педагогів, учителів, виховників, пластунів, філологів України! Найбільше зібрання абеток, казок, казок в мр3, великий і цікавий розділ "Читанка", приказки, загадки, цікавинки, ігри, гумор та ін.

http://www.zrobysama.com.ua

це блог про речі, які можна зробити власноруч: листівки, альбоми, скрапбукінг, декор, вишивки.

http://www.clarastudio.tv/

це веб-сторінка, на якій зібрані проекти християнської мультимедійної студії Clara Studio – добрі, кумедні, дотепні, пізнавальні історії українською мовою !

http://sonyashnik.com/

розваги для дітей: книжки, аудіо, відео, ігри.

http://www.nosiki.cv.ua

Матеріали для раннього розвитку дітей, музичні альбоми дитячіх гуртів, та виконавців, мінуси, ноти, музичні сценарії до дитячих свят та ранків, матеріали для розвитку творчих здібностей, кліпи з мультиків (пісеньки), багато книжок, журналів для дітей, казки від сучасних письменників, загадки та віршики на будь-які теми (також англійською)

http://natalyagurkina.ucoz.ua/

Наталя Гуркіна – казки, загадки, вірші для дітей.

http://kazkar.info/

зібрані найкращі казки з усього світу : англійські, німецькі, французькі, індійські і наші рідні українські народні казки. Не забули ми й про казки великих казкарів, таких як Шарль Перро, брати Гримм, Олександр Пушкін та Леся Українка.

http://derevo-kazok.org/

на ресурсі зібрано безліч казок українських та зарубіжних авторів. Твори можна слухати он-лайн, читати та навіть дивитись відео.

ТОП 10 Youtube каналів українською мовою з розвиваючим відео для дітей

https://www.youtube.com/user/SonechkoProject

"З любов'ю до дітей"

https://www.youtube.com/user/malyatkotv/

"Малятко ТV "

https://www.youtube.com/cikavanauka

"Цікава наука"

https://www.youtube.com/channel/UCYEA0vxmjI8FynI4QRqf64g

"Освіта дитини 21 століття"

https://www.youtube.com/user/YankoGortalo/about  

"Янко Гортало"

https://www.youtube.com/channel/UCb7wEQUw28d0Voj1ibNCgMQ/featured

"Дені шоу"

https://www.youtube.com/channel/UChh2l32CppPIShTYZ0Hwemw/featured

"Садочок ТБ"

https://www.youtube.com/user/CLARASTUDIOTV/feed

"Clarastudio.tv"

maluk.in.ua

Розвиваючі ігри, творчість.

kazki-svitu.org.ua

 «Кращі казки світу» – ілюстрований сайт для малят та їхніх батьків, який містить улюблені казки багатьох поколінь з усього світу на українській мові.

www.nosiki.cv.ua

Матеріали для раннього розвитку дітей, музичні альбоми дитячих гуртів та виконавців, «мінуси», ноти, музичні сценарії до дитячих свят та ранків, матеріали для розвитку творчих здібностей, кліпи з мультиків (пісеньки), багато книжок, журналів для дітей, казки від сучасних письменників, загадки та віршики на будь-які теми (також англійською).

Посилання на цікаві сайти для дітей

Самоучка

Цей сайт присвячений розвиваючим іграм, навчальним программам для дошкільників і школярів молодших класів, вивчення за допомогою інтерактивних флеш-ігор допоможе полегшити навчання в початкових класах, викличе у дитини інтерес до уроків в школі.

Розвиваючі сайти для дітей українською мовою

Комп'ютерні ігри, соцмережі, негативні мультфільми - це ще не весь перелік занять, які захоплюють сучасних дітей. Але у взаємодії комп'ютера та дитини можна знайти компроміс - у цьому допоможуть розвиваючі сайти для дітей:

Sumo Paint

Спробуй сервіс, аналогічний до програми Paint з набагато ширшими можливостями

Малювання онлайн

 Прямо на цих сторінках ти можеш малювати онлайн. Представлені найрізноманітніші засоби для малювання і професійні растрові, і векторні графічні редактори в онлайн виконанні, сервіси для спільного малювання і створення анімації. Багато таких, що вміють зберігати ваші малюнки на вашому комп'ютері, деякі вміють програвати процес малювання. Є 3D сервіси

Соняшник

Сайт, на якому ви знайдете казки, анекдоти, кулінарні рецепти для малечі, кросворди, аудіо, відео та цікаві ігри

Maluk.in.ua

Сайт для малят та їх батьків Розвиваючі ігри, творчість

Нашим діткам

Розвиваючий сайт для різних вікових категорій. Тут розміщені дитячі музичні альбоми, відео-презентації, мультфільми, ігри, сценарії свят, онлайн-бібліотека та ще багато цікавого

Зроби сам

 Сайт для творчих і креативних діток. Тут ви знайдете найрізноманітніші схеми з рукоділля, які зможете використовувати для розвитку та сімейних розваг