Uncategorised

Оздоровлення - 2019

2019

Перелік додаткових освітніх послуг, їх вартість, порядок надання та оплата

Додаткові освітні послуги у закладі відсутні.

Умови доступності закладу для дітей з особливими потребами

В КЗ «ДНЗ №77 ВМР» створені часткові умови для виховання та розвитку дітей з особливими освітніми потребами, в тому числі й дітей з інвалідністю, а саме:
- заклад обладнаний пандусом.

Розмір плати для батьків за харчування дітей в закладі

 

Про вст ановлення варт ості харчування діт ей

в КЗ «ДНЗ № 77ВМР»

Відповідно до статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 року № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», виходячи із реальних фінансових можливостей бюджету Вінницької міської територіальної громади, керуючись частиною 1 статті 52 та частиною 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та на виконання рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради  від 30.12.2021 р. № 3277 «Про встановлення вартості харчування дітей в закладах дошкільної освіти, що належать до комунальної власності Вінницької міської територіальної громади, та визнання такими, що втратили чинність пункти 1,2,3 рішення виконавчого комітету міської ради від  30.12 2020 р. № 2893 (зі змінами):

 

 1. Встановлена вартість харчування дітей в КЗ «ДНЗ № 77 ВМР»:

 

- Для дітей віком від одного до чотирьох років – 34,00 грн. (тридцять  чотири гривні).

- Для дітей віком від чотирьох до шести (семи) років – 46,00 грн. (сорок шість гривень).

 

2. Розмір батьківської плати  за харчування дітей в КЗ «ДНЗ № 77 ВМР» становить 75% від вартості харчування в день:

-         для дітей віком від одного до чотирьох років – 25,50 грн. (двадцять п'ять гривень, п’ятдесят копійок).

-         для дітей віком від чотирьох до шести (семи) років – 34,50 грн. (тридцять чотири гривні,  п’ятдесят копійок). 

 

Матеріально - технічне забезпечення закладу

 

Комунальний заклад «Дошкільний начальний заклад №77 Вінницької міської ради» розташований м. Вінниці,за адресою: 21001 м. Вінниця, вул. Короленка, 19. Заклад функціонує з 10 лютого 1982 року. Є комунальною власністю Вінницької міської ради.Заклад здійснює свою діяльність відповідно до Статуту, затвердженого відповідно до рішення Вінницької міської ради від 23.12.2016 № 531 «Про внесення змін та затвердження в новій редакції статутів комунальних загальноосвітніх навчальних закладів міста».

Проектна потужність –320 місць. На сьогодні функціонує 14 груп, з них 3 групи для дітей віком від 1,5 до 3 років, 11 — для дітей віком від 3 до 6 (7) років. Загальна чисельність дітей на 01.01.2022 р.

460 дітей.

Дошкільний начальний заклад має всі необхідні умови, які відповідають сучасним санітарно-гігієнічним, педагогічним та естетичним вимогам. Будівля установи має загальну площу 3030,0 м².

Заклад має централізоване опалення, холодне та гаряче водопостачання, каналізацію. У будівлі ЗДО розміщуються 14 груп, у яких є ігрові та спальні кімнати, кухонні блоки, роздягальні та туалетні кімнати, наявний музично-фізкультурна зала, кабінет завідувача, методичний кабінет, медпункт, харчоблок, пральня та комори.

Заклад розташований на земельній ділянці 0,8 Га, яка включає майданчики для організації прогулянок з дітьми, з альтанками та малими формами, обладнаний спортивний майданчик, городи. Земля, надана в користування закладу, використовується за призначенням, огороджена, утримується в належному санітарно-гігієнічному стані.

Матеріально-технічне забезпечення КЗ "ДНЗ № 77 ВМР"

 

Подкатегории