Uncategorised

Оздоровлення - 2019

2019

Умови доступності закладу для дітей з особливими потребами

В КЗ «ДНЗ №77 ВМР» створені часткові умови для виховання та розвитку дітей з особливими освітніми потребами, в тому числі й дітей з інвалідністю, а саме:
- заклад обладнаний пандусом.

Розмір плати для батьків за харчування дітей в закладі

 

Про встановлення вартості харчування дітей

в КЗ «ДНЗ № 77ВМР»

Відповідно до статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2004 року № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», виходячи із реальних фінансових можливостей бюджету Вінницької міської територіальної громади, керуючись частиною 1 статті 52 та частиною 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради  та на виконання рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради  від 02.09.2021 р. № 2037 «Про внесення змін до п.1 рішення виконавчого комітету міської ради від 30.12.2020 №2893» :

  1. Встановлена вартість харчування дітей в КЗ «ДНЗ № 77 ВМР»:
  2. Розмір батьківської плати  за харчування дітей в КЗ «ДНЗ № 77 ВМР» становить 75% від вартості харчування в день:

Для дітей віком від одного до чотирьох років – 30,00 грн. (тридцять гривень).

Для дітей віком від чотирьох до шести (семи) років – 40,00 грн. (сорок гривень).

-         для дітей віком від одного до чотирьох років – 22,50 грн. (двадцять дві гривні, п’ятдесят копійок).

-         для дітей віком від чотирьох до шести (семи) років – 30,00 грн. (тридцять гривень). 

 

Порядок прийому дітей до закладу

Порядок прийому дітей здійснюється відповідно до "ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОРЯДОК ЗАГАЛЬНОЇ МІСЬКОЇ ЕЛЕКТРОННОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ДІТЕЙ ДО ДОШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ М. ВІННИЦІ"

 

(Витяг)

Порядок прийому дітей до дошкільного навчального закладу

3.1. Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється  керівником відповідно до списків, сформованих базою даних, упродовж періоду комплектації груп раннього та молодшого віку (серпень-вересень) поточного року та протягом року для інших вікових груп у відповідний дошкільний навчальний заклад.

У випадку недоукомплектування груп керівник ДНЗ здійснює прийом дітей упродовж календарного року відповідно до списків, сформованих базою даних. 

3.2. Заявник самостійно стежить за черговістю та статусом своєї заявки в Реєстрі. При зміні статусу автоматично на електронну адресу заявника буде відправлене електронне повідомлення з оповіщенням про його зміну.

3.3. У разі відсутності електронної адреси про зміну статусу заявнику буде повідомлено у телефонному режимі.

3.4. У разі встановлення статусу «Є можливість зарахування в ДНЗ» заявник зобов’язується протягом 30 календарних днів подати керівнику ДНЗ усі необхідні документи для зарахування, передбачені п.6 Положення Про дошкільний навчальний заклад від 12.03.2003 року №305 (зі змінами):

  • заява батьків або особи, яка їх замінює;
  • медична картка про стан здоров'я дитини (ф. № 026/о);
  • довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;
  • свідоцтво про народження;
  • довідка про місце реєстрації дитини;
  • реєстраційна картка про встановлення статусу щодо можливості зарахування в даний ДНЗ, яка роздруковується з розділу «Перевірка статусу заявки по серії та номеру свідоцтва про народження» з персонального комп’ютера або в Центрі адміністративних послуг Вінницької міської ради.

 

Подкатегории