Vospitatel

Будні нашого садочка

Новини

День пам'яті та примирення 2022

IMG-81b461688728049c129bdc5fefab7c63-V

Шановні друзі: колеги, батьки. Сьогодні в День Пам'яті та Примирення вшановуємо тих, хто загинув у боротьбі з нацизмом - вічна їм пам'ять! Ми нащадки тих, хто подолав фашизм, ведемо запеклу боротьбу зі злом і беззаперечно віримо, що зло буде переможено! 

Слава Україні! Героям Слава!
З повагою . Адміністрація КЗ "ДНЗ#77ВМР"

 

Вітаємо з Днем Матері

IMG-5ca9357b91c5ea892841189d9f746088-V

 

Милі, ніжні, найважливіші мами – вітаємо з Днем матері!Низько вклоняємось Вам, за Ваші терпіння, витримку, дивовижну мудрість і мужність, з якими Ви, долаючи нинішні негаразди, зберігаєте віру у завтрашній кращий день для своїх рідних і близьких, для нашої країни. Тож здоров'я Вам, тепла і благополуччя.  Бажаємо, щоб ваші надії виправдовувалися. Нехай чуйне материнське серце завжди буде спокійно б'ється в такт із радістю, успіхом і гордістю за своїх дітей.

З повагою та вдячністю усім мамам. Адміністрація КЗ "ДНЗ#77ВМР"

Вітаємо , Вас, шановні батьки! Пропонуємо звернення Міністерства освіти і науки України, яке ми повністю поділяємо:

«Шановні батьки, просимо Вас підтримувати вихователів, довіряти їм, бути чуйними, толерантними, виявляти взаємоповагу. 

Беззаперечно, що сьогодні найперше завдання це захист та збереження життя дитини. На скільки це можливо дбайте про режим дня дитини, про доступ до їжі та води. Але не забувайте про розвиток і освіту. Не відкладайте це на потім. Знаходьте час і місце розповісти/прочитати казку, історію, оповідання; вчіть вірші напам’ять; переглядайте разом мультфільми; опрацьовуйте разом матеріали різноманітних освітніх платформ (багато з них відкрили доступ до своїх матеріалів на безкоштовній основі); надавайте значення дитячим справам; розмовляйте зі своєю дитиною; розмірковуйте, припускайте, мрійте, фантазуйте про все на світі; грайте разом. Все це допомагає дитини відчувати себе у безпеці. Звертайтеся за консультацією, підказкою, порадою до вихователів вашої дитини, до методиста та всіх фахівців дитячого садка, який відвідує ваша дитина. Шукайте можливості взаємопідтримки.

Переконані, що кожен з вихователів залюбки озброїть вас розвивальним контентом, як тільки Ви озвучите власну готовність взаємодіяти з дитиною. Більш того, зробить це грамотно, врахує можливості та потенціал саме вашої дитини. Допоможе підібрати/вибрати те, що буде цікавим, підходити саме вашій дитині. Будьте на зв’язку!»


З 01.04.2022 року організовано дистанційну освіту в КЗ «ДНЗ № 77 ВМР».

Запрошуємо діток та Вас у viber – групи,  facebook , на сайт дошкільного закладу. Чекаємо на зворотній зв’язок.

Все буде Україна! Усім МИРУ та здоров’я!

З повагою, адміністрація КЗ «ДНЗ № 77 ВМР» 

 

Старти надій 2021

-5357079203717170098 121

Наші талановиті, найкращі дітки-зірочки здобули перемогу у змаганнях зі спортивних  танців в рамках чемпіонату з різних видів спорту "Старти надій" серед вихованців закладів дошкільної освіти Вінницької міської територіальної громади.

Подробнее...

Подкатегории

Новини закладу