Vospitatel

Будні нашого садочка

До Дня святого Валентина дітки групи №5 виготовили валентинки, в яких висловили свою любов до неньки України. Разом із вихователями написали вірші-побажання, щоб Україна процвітала, а над нею було мирне блакитне небо. 

КЗ "ЗДО 77 ВМР" отримав подяку за участь в благодійній акції "Від дитини до дитини"

Це подяка кожному, хто відгукнувся! Спільна наша допомога послужила на благо: допомогла діткам Балаклії відчути турботу та увагу.

Чужих дітей не буває!
Разом до перемоги!

Podyaka Balaklia

 

Діти - це наш дорогий скарб, це - наша надія, це - молода Україна!

   Шановні батьки та любі діти!

   Прийміть щирі вітання з Міжнародним днем захисту дітей!

   Нехай у кожної дитини будуть люблячі батьки, вірні друзі та безліч можливостей для гармонійного розвитку та щасливого життя!

   Ростіть, навчайтеся, дивуйте світ своїми сяючими посмішками та незламними мріями!

   Нехай якнайшвидше в Україні запанує переможний мир, щоб нашим дітям яскраво світило сонечко у чистому блакитному небі, щоб діти мали спокійне, радісне дитинство, мали майбутнє.

den-zakhystu-ditei

 

ЧЕЛЕНДЖ "ВИШИВАНКА-СИМВОЛ УКРАЇНИ, КОЖНОЇ РОДИНИ" у КЗ "ЗДО № 77 ВМР"

    Українська вишиванка – це національна святиня! Це наш національний оберіг! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Тож хай вона охороняє вас і всю вашу родину. Доброту вам та щастя на довгі роки!


ДЯКУЄМО ВСІМ, ХТО ДОЛУЧИВСЯ ДО ЧЕЛЕНДЖУ

"ВИШИВАНКА-СИМВОЛ УКРАЇНИ, КОЖНОЇ РОДИНИ."

 

 

Україна незламна, сильна, талановита!

сяйво

сяйво2

Детальніше

З Днем Вишиванки, Вінниччани і дорослі і маленькі!

2572522366 w640 h640 8-simvoliv-vishivki

    Бажаю миру і злагоди в Ваших будинках і серцях. Нехай ваш патріотизм допомагає захищати Україну та робити її цілісної, успішною. Пам'ятайте, що ми – Українці й зможемо все! Вітаю з важливим українським святом – Днем вишиванки! У цей день важливо згадати про наше коріння. Адже український народ – сильний, незалежний і має прекрасні традиції. Давайте їх продовжувати та розвивати! Тільки такий народ достойний носити ВИШИВАНКИ!

Подкатегории