Проектна діяльність

Україна єднає

 

F70B0663-1

23 серпня2019 до дня прапора україни вихованці нашого садочка разом з військовослужбовцями національної гвардії україни частини 3008 долучлись до святкувань і підготували акцію у центрі міста.

Подробнее...

«У дитинстві кожен геніальний»

«У дитинстві кожен геніальний»

208827

                         

Подробнее...

З Україною в серці

На міському конкурсі освітніх проектів здобув визнання журі освітній проект нашого садочка назвою «З Україною в серці», який представила завідувач Шестопаль О.М. Він був розроблений та реалізований протягом 2014/2015 навчального року.

Подробнее...

«Opera Fest у дитячому садку»

11155555«OperaFest у дитячому садку»

Творча група педагогів під керівництвом завідувача Шестопаль О.М., у складі вихователя - методиста Науменко О.В., керівників музичних: Оранської А.В., Сластьон З.О., Зарощук О.О. – здобула перемогу у міському конкурсі освітніх проектів з освітнім проектом «OperaFest у дитячому садку» .

 

 

Подробнее...

Спрямування управлінської діяльності керівника на співпрацю з ДНЗ України та інших країн

На сучасному етапі особливої актуальності набуває підвищення якості дошкільної освіти, яке неможливе без оновлення змісту, форм та методів роботи з батьками. Одним із основних шляхів вирішення даного питання є розширення кола обміну досвідом між спеціалістами у певній галузі в міста,   України,  інших країн.

Подробнее...

Новини закладу