Чемпіонат із спортивних ігор

IMG 6410    З 15.10. по 13.11.2015 р. у дитячому садочку проходив чемпіонат з різних видів спорту, а саме: змагання з шахів, боулінгу та черлідингу. Проведені заходи сприяли формуванню основних фізичних якостей, рухових умінь,оволодінню початковими елементами спортивних ігор, вправами спортивного характеру, удосконаленню системи фізичного виховання дітей старшого дошкільного віку, залучення їх до різноманітних видів спорту.

   У чемпіонаті брали участь вихованці старших груп №№ 8,9,10,11. Відкриття та закриття змагань відбувалося за участю казкових героїв Зайця та Вовка у святково прикрашеній залі. Проведено змагання з шахів, у яких брали участь вихованці гуртка «Хід конем», переможцями визнано Лебідь Артема та Новікову Софію.

   У естафетах перемогу здобула команда старшої групи № 10 «Смайлики». Найкращими у змаганнях з боулінгу стали Кирнасовський Олександр та Зарощук Олександр.

   Нагородження учасників відбувалось в урочистій обстановці, що підсилило почуття значущості та задоволення від перемоги .