Sovety roditel

 

Для батьків

Консультації для батьків

Хоум арт-терапія, або Якщо ви вдома.

 

Якщо ви вдома і в душі щось не так — смуток, печаль, туга або злість на себе й світ — треба терміново взятися за самолікування.

Подробнее...

ПОРАДИ БАТЬКАМ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ ВДОМА

харчування дома

 

Режим харчування дитини вдома

Раціональний режим харчування сприяє зміцненню імунітету дитячого організму, нормальному росту та розвитку дитини. Такий режим харчування передбачає суворе дотримання часу прийомів їжі. Меню домашнього харчування має бути збалансованим та містити достатню кількістю білків, жирів, вуглеводів, мінеральних речовин, вітамінів, що сповна забезпечують енергетичні витрати дитячого організму.

Подробнее...

Незвичайні техніки малювання

 

Як зробити дозвілля дітей цікавим та різноманітним

 

Відчувати шалене напруження через невідому інфекцію цілком нормально, однак карантин не час для паніки, проводячи час вдома, налаштуйте себе та своїх рідних на позитив! Завдяки нашим порадам ви зможете організувати власне дозвілля з користю для себе та своїх близьких.

Подробнее...

«Як уникнути танців під дитячу дудку, або 7 технік протидії дитячим маніпуляціям»

 

Не сумнівайтеся: діти — найліпші маніпулятори. Чи чули ви від своєї дитини фрази на кшталт «ой, щось мені недобре…», «а мені тато дозволив», «ну будь ласочкааа…, я тебе так люблю…», «ну ще трошечки, ну п’ять хвилиночок», «це востаннє — чесно-чесно»? Завдяки таким вдало дібраним до кожного з батьків звертань дитина часто домагається свого, а дорослі лише дивуються, чому знову поступилися їй. Діти майстерно володіють різними техніками маніпуляцій і чітко розуміють, де й коли яка з них стовідсотково спрацює.

Подробнее...

Колір як ліки

Заспокоїтися допомагає – зелений
Стабілізує настрій – салатовий
Збалансує емоції – бірюзовий
Додасть впевненості і надійності – темно зелений                                                               

Подробнее...

Новини закладу